Workshop

Agilní kultura a leadership na vlastní kůži

Petr Martinášek, Radek Gajdušek

Představte si továrnu. Velkou továrnu se spoustou hal a pracovníků, produkující nekonečné řady krásných nových aut. Továrnu, která je před krachem, továrnu, kde se všechno prostě nějak nedaří. Představte si, že jste jeden z řadových zaměstnanců v této továrně. Dokážete mobilizovat síly, tým a vtip a zabránit nejhoršímu?

Role lídra a budování Agilní kultury je naprosto zásadní pro úspěch Agilní transformace. Určuje přístup lidí, jak se postaví k výzvám spojeným s přechodem na Agile. I přes aplikaci agilních rámců pro škálování (jako je SAFe, LeSS, nebo Spotify) je oblast leadershipu a kultury s jakousi samozřejmostí odbyta pouze obecnými frázemi. Velmi často proto, že je mnohem hůře uchopitelná a málokdy explicitně pojmenovaná. V Lean Lego hře si můžete vyzkoušet transformaci role manažera, uvědomit si přístupy lidí v týmu ve vztahu ke kultuře a prožít klíčové Lean a Agilní principy z úplně nové perspektivy.

Workshop je v rámci doprovodného programu zdarma. Kapacita workshopu je již bohužel vyčerpána a není možné se na něj přihlásit.

Kdy: 4.6.2019, 14:00-18:00

Kde: Palác YMCA, Na Poříčí 12, Praha 1

Pro ty, kteří budou pokračovat na All Aboard Party do Andělského pivovaru, máme připravený zrychlený přesun linkou metra B z "Náměstí Republiky" na "Anděl" 🙂

Scroll to top